AK Furniture: Komoda Torvi K 110 cm – dub sonoma

Komoda Torvi K v příjemném skandinávském stylu. Kromě toho, že je moderní, tak je i velmi praktická. Pokud hledáte nábytek, který nejenže krásně vypadá, ale také splní svůj účel, pak rozhodně zvažte tuto komodu.

Specifikace:

  • Materiál: lamino
  • Šířka: 110 cm
  • Výška: 80 cm
  • Hloubka: 35 cm
  • Hloubka zásuvky: 30 cm
  • Šířka zásuvky: 32 cm

Materiál komody tvoří otěruvzdorná laminovaná deska o tloušťce 16 mm a hrany, které jsou pokryty ABS hranami, díky čemuž jsou odolné proti poškození. Komoda je vybavena 2 skříňkami s poličkou a 4 zásuvkami – každá z nich se pohybuje na kovových kolejnicích – tento mechanismus funguje hladce a bezchybně.

Kromě skvělého vzhledu a praktického uspořádání, můžete si užít také jednoduchou a rychlou objednávku online. Stačí navštívit stránky Skvělý Nábytek, kde ovšem najdete mnoho dalších produktů, které mohou perfektně doplnit váš interiér.

Důležité vlastnosti komody Torvi K:

Hranice: Komoda je vyrobena s ABS hranami, které zaručují odolnost proti poškození.

Materiál: Laminovaná deska zajišťuje dlouhou životnost a snadnou údržbu.

Design: Jednoduchý, moderní a šetrný k oku.

Počet zásuvek: 4 zásuvky s kovovými kolejnicemi zajistí hladký a plynulý chod.

Počet skříňek: 2 skříňky s poličkami umožní ukládání větších předmětů.

Komoda Torvi K

Komoda Torvi K je praktický nábytek, který má široké využití v obývacím pokoji, ložnici nebo kanceláři. Díky tomu, že má spoustu úložného prostoru, můžete v ní ukrýt mnoho věcí a potřeb a udržovat tak svůj prostor v pořádku.

Oceňujeme, že tato komoda je vyráběna z materiálů, které jsou trvanlivé, a tak se můžete spolehnout na to, že ji budete mít po dlouhou dobu. Pokud hledáte nábytek, který je praktický, může posloužit jako úložný prostor a zároveň krásně vypadá, rozhodně zvažte tuto komodu od AK Furniture.

Nezapomeňte si prohlédnout i další produkty z kolekce. Vybírat můžete ze stolů, křesel a dalších skvělých produktů, které ladí s touto skvostnou komodou.