Ak Furniture Liv – moderní komoda s lesklým bílo-grafitovým designem

Ak Furniture Liv je moderní a elegantní komoda, která se hodí do různých stylů interiérů. Díky svému vzhledu se dokonale hodí do moderního interiéru, ale díky jednoduchému a čistému designu lze použít i v klasickém interiéru.

Komoda Liv se výborně hodí

Malou komodu lze využít v obývacím pokoji nebo v ložnici jako noční stolek. Její unikátní vzhled zaručí, že se bude hodit do každé místnosti, kde toužíte po stylovém doplňku nábytku. Pokud hledáte módní, funkcionalní a dlouhotrvající komodu, pak je komoda Liv tou pravou volbou pro vás.

Vysoce kvalitní materiál

Materiál komody tvoří otěruvzdorná laminovaná deska o tloušťce 16 mm s pokrytými ABS hranami, díky čemuž jsou odolné proti poškození. Čelo komody je vyrobeno z 19 mm akrylové desky v grafitovém dekoru s vysokým leskem. Tento materiál je stálý a odolný a vytváří kvalitní finální výrobek.

Funkční a praktický

Komoda je vybavena 2 skříňkami s poličkou a 4 zásuvkami, každá z nich se pohybuje na kovových kolejnicích – tento mechanismus funguje hladce a bezchybně. Díky těmto funkcím si můžete krásně uspořádat věci a využít prostor v komoře na maximum.

Ak Furniture Liv je praktická a účelná. Užijete si s ní příjemné chvíle věnované odpočinku a ukládání věcí.

Specifikace

  • Materiál: lamino
  • Šířka: 60 cm
  • Výška: 55 cm
  • Hloubka: 40 cm
  • Hloubka zásuvky: 34 cm
  • Šířka zásuvky: 51 cm

Ostatní produkty z kolekce

Podívejte se také na ostatní produkty z téže kolekce a vyberte si, co nejlépe zapadá do vašeho interiéru.

Pokud se vám Ak Furniture Liv líbí, klikněte zde a přečtěte si více o tomto krásném kusu nábytku.

Komoda Liv
Komoda Liv
Komoda Liv