ASIR Lustr GEOMETRIK: Designová krása v podobě černého ořechu

ASIR Lustr GEOMETRIK je osvětlovací těleso, které zaujme svým designem i kvalitou materiálů. Lustr je vyrobený z dřeva HORNBEAM, které v kombinaci s černou barvou vytváří dokonalou harmonii a originální vzhled. Je vhodný pro osvětlení a dekoraci nejen interiéru, ale také exteriéru.

Velikost a specifikace:

Dřevo HORNBEAM: Tento typ dřeva je odolný, pevný a zároveň má krásnou strukturu. Jeho použití při výrobě tohoto lustru zaručuje nejen kvalitu, ale také dlouhou životnost.

Velikost: Lustr měří 25 cm a může být nastaven na různé výšky.

Typ žárovky: Lustr používá žárovku E 27, která má maximální výkon 60 W.

Zapojení lustrů: Pokud máte v plánu lustr sám zapojit, měli byste postupovat opatrně a pouze v případě, že jste odborně způsobilí k této činnosti. Pokud si nejste jisti, raději využijte služeb elektrikáře.

Žárovka není součástí dodávky: Při nákupu ASIR Lustr GEOMETRIK si musíte koupit žárovku samostatně.

ASIR Lustr GEOMETRIK je nejen praktickým, ale také stylovým doplňkem do vašeho domova. Jeho originální design přitáhne pozornost a vzbudí zájem všech, kdo jej uvidí. Je to vynikající volba pro ty, kteří chtějí mít kromě kvality i estetickou hodnotu světelného zdroje.

Pro více informací o ASIR Lustr GEOMETRIK navštivte stránky https://www.nabytekted.cz/produkt/asir-lustr-geometrik-orech-cerna

ASIR Lustr GEOMETRIK

ASIR Lustr GEOMETRIK se hodí do různých prostor, například do obývacího pokoje, kuchyně, ložnice, ale také do restaurací, hotelů nebo kanceláří. Je to skvělá volba pro ty, kteří chtějí přidat do svých prostor designový prvek a zároveň zajistit dostatečný zdroj světla.

Celkově lze říci, že ASIR Lustr GEOMETRIK nabízí nejen designovou krásu, ale také kvalitu a praktičnost. Bez ohledu na to, zda hledáte lustr pro svůj domov nebo pro komerční prostory, tento produkt splní vaše požadavky.