Autronic Jídelní židle HC-486 BR3 – elegancí v hnědém provedení s bílým prošitím a chromovými detaily


Jídelní židle na kovové chromované podnoži

Autronic Jídelní židle HC-486 BR3 je vysoce kvalitní a elegantní kus nábytku, který rozhodně není určen jen pro jídelnu. Své místo najde i v pracovně či obývacím pokoji. Židle zaujme především svým designem. Podnož je kovová, chromovaná a kontrastuje s hnědou látkou čalounění. Hnědá barva podtrhuje eleganci a přirozenost tohoto kusu nábytku. Pro zvýraznění jemnosti čalounění bylo použito bílé prošití, díky němuž celkový vzhled působí velmi sofistikovaně.

Praktické madlo usnadňuje manipulaci se židlí

Autronic Jídelní židle HC-486 BR3 je nejen udělána s citem pro detail, ale také s ohledem na praktičnost. Židle je vybavena madlem, které usnadňuje manipulaci s křeslem a usazení ke stolu. Manipulaci zvládne i jedna osoba, což je ideální například v situacích, kdy potřebujete vychytat večeři ostatním členům rodiny.

Židle je určena do domácností, není vhodná do zátěžových prostor

Autronic Jídelní židle HC-486 BR3 je určena do domácností, které ocení pohodlí a útulnost. Tuto židli byste však neměli umísťovat tam, kde je třeba odolat větším zátěžím. Pokud hledáte kus nábytku na venkovní posezení, kde se občas sejdou větší skupiny lidí, budete muset sáhnout po jiném kusu nábytku.

Jednou z možností je například kovová stolička s nerezovou podnoží, na kterou se v případě potřeby snadno dají přidat další kousky. Tato stolička je oproti křeslu vhodná i do zátěžových prostor.

Dodáváno v demontu

Autronic Jídelní židle HC-486 BR3 není dodávána v hotovém stavu, ale v demontu. To znamená, že si budete muset židli složit sami. Pokud vám však nevadí drobná montáž, židle bude po sestavení to pravé, co potřebujete pro vaši jídelnu.

Autronic Jídelní židle HC-486 BR3

Celkově lze říci, že Autronic Jídelní židle HC-486 BR3 je kus nábytku, který si oblíbíte. Jeho design a elegantní barvy perfektně zapadnou do vaší domácnosti a vy se na něj budete rádi dívat. Navíc vás zaručeně nezklame ani jeho kvalita a praktičnost. Pokud hledáte kvalitní jídelní židli, tato volba rozhodně stojí za zvážení.

Koupit Autronic Jídelní židle HC-486 BR3 s 20 % slevou!