Dřezová baterie Hansgrohe Metris s vytahovací sprškou a dvěma proudy v chromovém provedení – recenze a vlastnosti


Popis produktu

Páková stojánková dřezová baterie s vytahovací sprškou, 2 proudy. V chromovém provedení. Průtok baterie je 4,6 litrů/minutu. Výška baterie je 43 cm. Ramínko je ve výšce 32 cm.

Vlastnosti baterie

Baterie Hansgrohe Metris je vybavena vytahovací sprškou, která umožňuje snadné a pohodlné mytí nádobí či potravin. Díky dvěma proudům můžete přepínat mezi jemnějším a silnějším proudem vody, podle toho, na co právě potřebujete vodu využít. Chromové provedení dodává baterii moderní vzhled a zároveň zaručuje vysokou odolnost vůči korozi a vodnímu kameni.

Baterie je ergonomicky tvarována, takže se dobře drží a je snadno ovladatelná. Průtok vody je 4,6 litrů za minutu, takže je dostatečný pro běžné použití v kuchyni. Díky výtahu můžete snadno dosáhnout na každý roh dřezu a mytí bude mnohem snazší. Výška baterie je 43 cm, takže se vejde i pod vyšší hrnce či nádoby. Ramínko je ve výšce 32 cm, což opět usnadňuje manipulaci s baterií a sprškou.

Instalace

Instalace baterie Hansgrohe Metris je díky její jednoduché konstrukci a přehlednému návodu rychlá a snadná. Stačí ji připevnit k dřezu a připojit k vodovodnímu kohoutu. Pokud nemáte zkušenosti s instalací, neváhejte kontaktovat odborníka, aby vám pomohl s montáží.

Závěr

Baterie Hansgrohe Metris s vytahovací sprškou a dvěma proudy v chromovém provedení je skvělým pomocníkem při mytí nádobí a potravin. Je ergonomicky tvarována, snadno ovladatelná a snadno se s ní pracuje. Dvěma proudy vody můžete přepínat během mytí podle toho, na co potřebujete vodu využít. Chromové provedení dodává baterii moderní vzhled a zároveň zaručuje vysokou odolnost. Pokud hledáte kvalitní a praktickou dřezovou baterii, baterie Hansgrohe Metris s vytahovací sprškou je skvělou volbou.

Více informací o baterii a možnost jejího zakoupení naleznete na této adrese.

Dřezová baterie s vytahovací sprškou