Dýhovaná polohovatelná židle DIVERO vyrobená z týkového dřeva

Židle DIVERO je skvělým způsobem, jak si užít letní večery v pohodlí vlastní zahrady či terasy. Tato polohovatelná židle je vyrobena z kvalitního, počasí odolného a ošetřeného týkového dřeva, což jí zajišťuje dlouhou životnost a odolnost proti vnějším vlivům.

Sklopná židle nastavitelná do 6 poloh je ergonomicky formovaná a extra masivní. Druh dřeva, tedy týkové dřevo, poskytuje přírodní produkty, které jsou symbolem přirozenosti, pohodlí, odolnosti a nadčasové elegance.

K tomu, aby dřevěný nábytek vydržel déle, je nutné ji pravidelně ošetřovat týkovým olejem, takže zachová svůj teplý odstín. Pokud však tuto péči opomenete, zabarví se postupem času na stříbřitě šedou.

Pozor na přírodní vlastnosti dřeva

Dřevo jako živý materiál má své výhody i nevýhody. Výhodou je především přírodní původ, který zajišťuje, že každý kus nábytku vyrobený z dřeva je originál s vlastním šarmem. Nepříjemnou stránkou jsou drobné prasklinky a pomalé změny barvy, ale i to je normální charakteristikou tvrdého dřeva.

Při nákupu židle DIVERO však nemusíte mít obavy, protože je vyrobena z prvotřídního týkového dřeva, které pochází z kontrolovaných pěsteb dřevin. To zaručuje, že bude mít židle skvělou odolnost a dlouhou životnost.

Technické údaje židle DIVERO

Celková výška židle činí 116 cm, šířka 62 cm a délka 135 cm. Židle je sklopná a umožňuje snadné uskladnění, takže po skončení letní sezóny ji snadno uložíte do zásoby.

Při výrobě židle byly použity pouze kvalitní materiály, což zaručuje dlouhou životnost a odolnost. Divoký týk odolává velmi dobře atmosférickým vlivům a proto se hodí pro použití venku. Je také známo svými vlastnostmi, jako je odolnost proti hnilobě, nebo proti vodné a vysokým teplotám.

S dýhovanou polohovatelnou židlí DIVERO se stanete nezpochybnitelným králem ve vaší zahradě nebo terase. Nyní si ji můžete objednat za velmi přijatelnou cenu na adrese:

https://www.crosta.cz/produkt/drevena-polohovatelna-zidle-divero-tykove-drevo