Eka Čalouněná postel Anastasia s úložným prostorem v tmavě šedé barvě Trinity (2315) a kovovým rámem

Ní pro každodenní použití. Navíc je látková tkanina Trinity snadno udržovatelná a lze ji lehce čistit.

KDO JE EKA?
Eka je značka založená v roce 2010 v České republice, která se specializuje na výrobu a prodej nábytku. Jejich slogan zní „Kvalita za rozumnou cenu“, což reflektuje jejich filosofii poskytovat kvalitní a cenově dostupný nábytek. Většina produktů Eka je navržena a vyráběna v České republice, což zajišťuje nejen vysokou kvalitu produktů, ale také podporuje místní podnikání.

ÚLOŽNÝ PROSTOR POD POSTELÍ
Jednou z největších výhod postele Anastasia je její úložný prostor pod matrací. Tento prostor poskytuje dostatek místa pro uskladnění oblečení, ložního prádla, knih a dalších věcí. Úložný prostor je oddělen od zbytku postele kovovým rámem, což zajišťuje jeho pevnost a stabilitu. Kromě toho lze úložný prostor snadno otevírat a zavírat díky hydraulickým pístům, což usnadňuje přístup k věcem uvnitř.

POSTELE BEZ MATRACE
Postel Anastasia je nabízena bez matrace, což umožňuje zvolit si takovou matraci, která nejlépe vyhovuje Vašim potřebám. Díky tomu můžete zvolit matraci například s různou tuhostí, tloušťkou nebo materiálem. Pokud tedy máte již kvalitní matraci, nebo si chcete vybrat matraci jiné značky, můžete si tak u postele Anastasia snadno zajistit.

NÁVOD K MONTÁŽI
Postel Anastasia je dostupná v provedení s úložným prostorem i bez něj. Montáž postele je poměrně jednoduchá a lze ji provést za několik málo hodin. Ke každé posteli je dodáván návod k montáži, který poradí při sestavování postele. Pokud máte zkušenost s montáží nábytku, nebo se rozhodnete volat profesionálního montéra, postel by měla být sestavena během několika málo hodin.

ZÁVĚR
Čalouněn