Falco Komoda Pedro 072 truffle – moderní kousek nábytku s luxusním vzhledem

Komoda Pedro je vyrobená v jednoduchém a nadčasovém skandinávském designu. Má rovné a čisté linie, které vytvoří útulný, pohodový a příjemný interiér.

Komoda Pedro

Nadčasový design pro Vaše bydlení

Tato komoda díky svému provedení nabízí univerzální použití, dostatek úložného prostoru a najde uplatnění v kterékoliv místnosti Vašeho bytu. Výborně se hodí např. do ložnice, do dětského i studentského pokoje, ale i do pracovny či předsíně.

Komoda má rozměry 85 x 94 x 40 cm (výška x šířka x hloubka) a nabízí celkem 4 úložné plochy. Dveře jsou opatřeny kvalitními panty s tlumením a otevírají se dovnitř. Na spodní části komody se nachází jedna zásuvka, která nabízí další úložný prostor na drobnější předměty.

Kvalitní provedení pro Vaše spokojenost

Komoda Pedro je vyráběna z kvalitních materiálů a její vzhled dotváří lak v kombinaci se dřevem. Tento materiálový mix vytváří unikátní a moderní vzhled.

Při výrobě bylo kladen velký důraz na kvalitu a odolnost, takže si můžete být jisti, že si tuto komodu užijete mnoho let.

Doplněk Vašeho moderního interiéru

Pokud hledáte moderní doplněk pro Vaše bydlení, který skvěle sladíte s ostatním nábytkem a přinese mu punc originality a luxusu, je Komoda Pedro tím pravým řešením. Koupit si ji můžete z pohodlí domova přes internetový obchod nabytekprehledne.cz.

Komoda Pedro v ložnici

Komoda je dodávaná v demontu a součástí balení je i montážní návod a všechny spojovací prvky, takže ji sestavení budete moci zvládnout i sami. Vyobrazené dekorace nejsou součástí balení, ale samotná komoda tak krásná je, že se nebudete chtít přehlušovat žádnými dalšími ozdobami.