Koupelna jako z pohádky s koupelnovou skříňkou RILEY s výsuvem v bílé barvě

Koupelna je nedílnou součástí každého domova a jako taková, si zaslouží zvláštní pozornost. Proto by měla být vybavena nejen praktickými prvky, ale také se mohou stát součástí estetického zážitku z interiéru. Jedním z praktických řešení pro koupelny je skříňka s výsuvnými dveřmi. Ta nejen ušetří místo, ale také poskytne dostatek úložného prostoru.

Jedním z nejlepších řešení v této oblasti je moderní koupelnová skříňka RILEY s výsuvem v bílé barvě. Jejím velkým benefitem je fakt, že nabízí uzavřený úložný prostor, což ocení každá domácnost. Skládá se z jednoho šuplíku a vysouvací skříňky, což přispěje k efektivnosti jejího využití.

Barva: bílá

Rozměry (šxvxh): 20 x 61 x 45 cm

Materiál: DTD laminovaná

Tloušťka materiálu: 16 mm

Nosnost horní desky: max. 5 kg

Nosnost šuplíku a vysouvací skříňky: max. 5 kg

Výsuvný dveře a kvalitní zpracování zaručují snadné ovládání, spolehlivost, a také odolnost proti vlhkosti a korozivním látkám. Koupelnová skříňka RILEY bude skvělým řešením do menších interiérů, protože šetří místo, a zároveň poskytne odkládací plochu navíc. Její minimalistický design vpadne do oka a poskytne Vaší koupelně nezaměnitelný styl.

Vlastnosti koupelnové skříňky RILEY

  • Ušetří prostor a nabídne dostatek úložného prostoru
  • Kvalitní materiály a zpracování
  • Výsuvný dveře
  • Minimalistický design
  • Odolná proti vlhkosti a korozivním látkám

Dopřejte si koupelnovou skříňku RILEY s výsuvem a poskytněte Vaší koupelně takovou úroveň, kterou si zaslouží. Objednávejte nyní na stránkách https://www.bestnabytek.cz/produkt/koupelnova-skrinka-riley-s-vysuvem-bila a získejte eleganci, účelnost a praktičnost v jednom moderním kousku!

Koupelna

Když se jedná o koupelnu, každý z nás chce, aby byla stále čistá, praktická, ale také aby byla esteticky příjemná. Koupelnová skříňka RILEY uspokojí Vaše požadavky na praktičnost a zároveň z koupelny udělá místnost, kde se budete cítit příjemně a komfortně. Pořiďte si ji ještě dnes a přidejte do Vaší koupelny něco navíc!

Koupelna