Křeslo Perry v elegantní světle hnědé/tmavě hnědé barvě – LEVÉ provedení


Křeslo Perry – elegantní kousek pro každý moderní interiér

Křeslo Perry je jedním z nejnovějších přírůstků v našem sortimentu. Tento moderní kousek určitě přitáhne pozornost všech, kteří si chtějí pořídit něco neobvyklého do svého interiéru. Křeslo Perry je navíc dostupné v elegantní světle hnědé/tmavě hnědé barvě, která je velmi oblíbená v dnešní době.

Rohová sedací souprava Perry – nejen krásná, ale i praktická

Pokud si chcete pořídit něco nejen krásného, ale i praktického, může být pro vás tou pravou volbou naše rohová sedací souprava Perry. Tato sedací souprava je rozkládací a navíc disponuje praktickým úložným prostorem. Rozložením vznikne dostatečně velké lůžko, které je vhodné k příležitostnému spaní. Takto si můžete vytvořit vlastní místo pro odpočinek, relaxaci či spaní.

Výplň sedáku tvoří kombinaci pružin faliste a kvalitní PUR pěny. Díky této kombinaci bude sezení na této sedací soupravě velmi pohodlné a komfortní. Potah sedací soupravy je vyroben z kvalitní látky v kombinaci s barevným akcentem tón v tónu.

Krásná sedací souprava nabízíme v několika barevných variantách. Tuto konkrétní variantu – elegantní světle hnědá/tmavě hnědá – si určitě zamilujete!

Tuto sedačku nabízíme v několika barevných variantách.

Velkorysé vybavení sedací soupravy Perry

Kromě krásného designu a praktičnosti nabízíme u tohoto křesla i velkorysé vybavení. V ceně sedací soupravy jsou 3 velké opěrné polštáře a 3 malé bederní polštářky. Tento komplet vám zajistí dostatečnou oporu a pohodlí při odpočinku či relaxaci.

Neodolatelný kousek do vašeho interiéru

Nakupování nového nábytku rozhodně není jednoduchou záležitostí. Zvolit si funkční, pohodlný a zároveň hezký kus není vůbec jednoduché. S naším křeslem Perry v elegantní světle hnědé/tmavě hnědé barvě se však nemůžete mýlit. Tento kousek se stanou ozdobou vašeho domova a vy nebudete litovat své volby.

Přejděte na naši stránku a podívejte se na něj sami – Křeslo Perry – světlá/tmavá hnědá barva