Kvalitní béžová látková jídelní židle WLL CONWAY – novinka od White Label


Kvalitní béžová látková jídelní židle WLL CONWAY

White Label přináší novou kolekci jídelních židlí, mezi nimiž se nachází i ovenčeným designovým kouskem s názvem Conway. Ta se rázem stala velmi populární a oblíbená jak mezi zákazníky, tak interiérovými designéry, kteří hledají kvalitní a elegantní nábytek pro jídelny a kavárny.

Béžová židle Conway – pohodlné posezení s elegancí

Conway se chlubí čalouněným sedákem a bukovou podnoží, díky čemuž nabízí pohodlné a stabilní posezení. Výrazný detail prošívání opěradla podtrhuje klasický styl a jemnou inspiraci retro stylem, což ji činí skvělým doplňkem nejen pro moderní, ale také pro tradiční interiéry.

Univerzální židle pro jídelnu i kavárnu

Conway je univerzální židlí, která se díky svému designu výborně hodí nejen pro prostorné jídelny, ale také pro menší kavárny. Své místo si najde jak v moderních tak i tradičních interiérech. Béžová barva látky umožňuje kombinaci se světlými, méně kontrastními tóny, ale také s temnými barvami, které vytvářejí zajímavý kontrast.

Tip: K čištění textilního nábytku doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.

Získejte kvalitní krásnou židli WLL CONWAY

Pokud hledáte kvalitní a krásnou jídelní židli, neváhejte a zainvestujte do této novinky od společnosti White Label. S její pomocí si můžete dotvořit dokonalý interiér své jídelny či kavárny. Židli Conway si můžete objednat přímo na stránkách prodejce, který vám ji dodá přímo domů.

béžová židle Conway

Investujte do kvalitního nábytku, který vám bude sloužit mnoho let a zároveň vám dodá pohodlí a pohodlné posezení.