Luxusní a bezpečný osvětlovací prvek: ASIR Lustr ALARA 6 ořech černá

Pro dokonalé osvětlení místnosti není nic důležitějšího než kvalitní a vkusný lustr. Pokud chcete svoji domácnost nebo byt obohatit o luxusní osvětlovací prvek, ASIR Lustr ALARA 6 ořech černá je tou správnou volbou.

Unikátní design lustru ALARA

Lustr ALARA visí na třech řetězech opletených motouzem, které drží kruh z habrového dřeva se šesti objímkami v černé barvě. Nezvyklým designem lustru ALARA připomíná středověké lustry, ale možná právě proto se bude hodit do Vašeho domu či bytu.

ASIR Lustr ALARA 6 ořech černá je navržen tak, aby plnil funkci účinného a zároveň krásného zdroje světla. Lustr ALARA je vhodný jak pro klasické, tak i moderní interiéry, kde působí velmi decentně a přitom přináší příjemné světlo.

Kvalitní materiály a precizní zpracování

Kromě svého originálního designu lustr ALARA nabízí i prvotřídní kvalitu. Lustr je vyroben z kovu, habrového dřeva a lana. Díky použití kovu získává celý lustr na pevnosti a stabilitě a dřevěný kruh dodává celku materiálovou rovnováhu.

Rozměry: Průměr: 43 cm, Výška: 80 cm, Nastavitelná výška, Typ objímky: E27, Max 60 W

ASIR Lustr ALARA 6 ořech černá

Pokud hledáte osvětlovací prvek, který Vaší domácnost nebo byt může ozvláštnit či dokonce zútulnit, ASIR Lustr ALARA 6 ořech černá je tou nejlepší a zároveň nejbezpečnější volbou. Díky své precizní výrobě a použití kvalitních materiálů, bude tento lustr o neomezenou dobu sloužit a přinášet kvalitní a inspirativní světlo.