Magické stvoření na dětském povlečení z bavlněného saténu 200×140 cm Butter Kings


Butter Kings: hravý nádech do dětských pokojíčků

Butter Kings je značkou, která dodává do dětských pokojíčků hravý nádech. Snaží se navrhovat výrobky, které ocení děti, ale zároveň nejsou pro rodiče zbytečně drahé. A jedním z těchto výrobků je i dětské povlečení z řady Magic Creatures.

Magic Creatures: povlečení jako ze kouzelného světa

Magic Creatures je řada dětského povlečení, která připomíná kouzelný svět. Na povlečení se objevují kouzelná stvoření, která se vyskytují v bájných příbězích a pohádkách. Design tohoto povlečení je opravdu originální a každé dítě se do něj zamiluje.

Bavlněný satén: povlečení, ve kterém se usíná jedna báseň

Bavlněný satén je povrch, kterým je toto dětské povlečení tvořeno. Je to materiál, který vypadá velmi elegantně, hezky se leskne a je velmi příjemný na omak. V kombinaci s orignálním designem tvoří toto povlečení opravdu kouzelný svět, ve kterém se usíná jedna báseň.

Zajímá vás toto kouzelné dětské povlečení? Prohlédněte si ho detailně na Maliboo.cz.

Unicorn

Butter Kings dokázali s tímto povlečením vytvořit opravdu kouzelný svět, který ocení každé dítě. Bavlněný satén je materiálem, který je příjemný na omak a vypadá velmi elegantně. Díky tomuto povlečení se děti budou cítit jako ve světě pohádek a kouzel. A co víc si mohou přát?

Dragon

Závěr

Butter Kings jsou značkou, která dokáže navrhnout výrobky, které potěší nejen děti, ale i jejich rodiče. Dětské povlečení z řady Magic Creatures je skvělým příkladem toho, jak dokáže tato značka spojit unikátní design s kvalitním materiálem. Bavlněný satén, kterým je toto povlečení tvořeno, je materiálem, který vydrží dlouho a zároveň vypadá velmi elegantně. Pokud hledáte pro své dítě kouzelný svět, ve kterém se usíná jedna báseň, nemůžete s tímto povlečením u Butter Kings minout.