Moderní ořechová knihovna TEMAHOME Berlin 5 198 x 150 cm – funkční kousek pro váš interiér!


Minimalistický design a přírodní odstín

Stylová knihovna Berlin od značky TEMAHOME zaujme svým minimalistickým provedením a přírodním odstínem ořechové dýhy. Konstrukce nabízí vysokou odolnost a stabilitu, díky čemuž je tento nábytek ideální volbou pro váš interiér.

Funkčnost a dostatek úložného prostoru

Berlin nabízí mnoho polic, kam pohodlně uložíte vaše oblíbené knihy či další inventář. Díky prostornému úložišti budete mít vše snadno přehledné a po ruce.

Barevné varianty a rozměry

Berlin je k dispozici v několika barevných variantách a rozměrech, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe padne do vašeho interiéru. Každopádně knihovna harmonicky kombinuje design a funkčnost.

Dokonalost s nábytkem Berlin

Pokud hledáte moderní a funkční nábytek, který dokáže zútulnit váš byt a dodat mu nádech elegance, je Berlin od TEMAHOME tou správnou volbou.

Doporučujeme používat měkkou prachovku bez brusných účinků na utírání prachu. K čištění nábytku nikdy nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Moderní ořechová knihovna TEMAHOME Berlin 5 198 x 150 cm

Vyberte si moderní a funkční nábytek, který dokáže zútulnit váš byt a dodat mu nádech elegance. Zařiďte svůj byt moderně a prakticky s nábytkem Berlin od TEMAHOME! Užijte si v interiéru trvale uklidňující pocit a tvořte si svůj dokonalý domov i vy

Objednat knihovnu Berlin na Codina.cz