Nová šatní skříň Vista bez zrcadla v bílé barvě – 150 cm


Moderní design pro Váš interiér

Šatní skříň Vista je moderní posuvná skříň, která se skvěle hodí do jakéhokoliv interiéru. Skříň je k dostání v univerzální bílé barvě a díky tomu snadno sladíte svůj nábytek k sobě. Šatní skříň je vybavena systémem posuvných dveří, což jí nejen dává moderní vzhled, ale také usnadňuje použití a nezabírá zbytečně místo v místnosti.

Praktické řešení s dostatkem úložného prostoru

Šatní skříň Vista je rozdělena na dvě části, což jí dodává přehledný vzhled a umožňuje lepší organizaci vašeho oblečení. Skříň je vybavena několika prostornými policemi, které vám umožní praktické uspořádání vašich věcí.

Výjimečné vlastnosti produktu

Šatní skříň Vista je vyrobena z velmi kvalitní laminované desky o tloušťce 16 mm. Hrany jsou kompletně zakončeny dýhou ABS, což zaručuje dlouhou životnost vašeho nábytku. Laminovaná deska je navíc odolná proti poškrábání, poškození, vlhkosti a vysoké teplotě, takže si můžete být jisti, že si váš nábytek uchovejte dlouho v perfektním stavu. Šatní skříň Vista je dále vybavena kovovými pojezdy a ložiskovými válečky, což zajišťuje snadnou pohyblivost skříně.

Dodávka a montáž

Nábytek je zcela nový, zabalený v původním obalu a dodává se v baleních pro vlastní montáž. Montáž skříně není složitá, protože sada obsahuje jasný montážní návod a všechny potřebné prvky. Po sestavení si užijte dokonalý vzhled a praktické úložné řešení vašeho oblečení.

Pokud hledáte novou šatní skříň pro svůj domov, pak vám můžeme z vlastní zkušenosti doporučit šatní skříň Vista bez zrcadla v bílé barvě, která disponuje moderním designem a dostatečným úložným prostorem pro vaše věci. Objednat si ji můžete na e-shopu Atcomplet.