Nová umyvadlová baterie TRES Study Exclusive – funkcionalita bez výpusti oceli 26230701AC


Nová umyvadlová baterie TRES Study Exclusive

Funkcionalita bez výpusti oceli 26230701AC

TRES Study Exclusive je nová umyvadlová baterie, která vám přináší nejmodernější technologie a design, který bude dokonale ladit s každým interiérem. Tato baterie je špičkou ve své kategorii a nabízí mnoho unikátních funkcí a vlastností, které ji odlišují od ostatních výrobců.

Páková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti v oblém designu je naprostou novinkou, která se bude hodit do každé koupelny. Především oblý design, který je v současné době velmi moderní a oblíbený. Navíc baterie je bez výpusti, což znamená, že neteče ani jedna kapka vody, když je uzavřena. To znamená, že se nebudete muset starat o to, jestli je baterie uzavřená, nebo ne.

V provedení ocel, což znamená, že bude naprosto odolná proti korozím a dalším poškozením. Baterie je vyrobena z kvalitních materiálů, což zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost.

Výška baterie je 30,4 cm, což je dostatečná výška pro každou koupelnu. Díky této výšce se nemusíte ohýbat příliš nízko, což je velký komfort pro vaše zdraví.

Ramínko je ve výšce 20 cm, což zaručuje, že baterie bude dokonale pasovat ke každému umyvadlu. Navíc je ramínko též v provedení ocel, takže se stylově snoubí s celým designem.

Pokud toužíte po kvalitní a hlavně spolehlivé umyvadlové baterii, která přináší hodnotu za každou korunu, neváhejte a objednejte si TRES Study Exclusive na stránkách Sidonia.cz. Umyvadlová baterie vám bude doručena co nejdříve, a můžete tak již brzy užívat z jejího komfortu.

Tres Study Exclusive

Nezapomeňte, že baterii si můžete objednat na stránkách Sidonia.cz a že tato baterie vám bude přinášet mnoho pozitivních zkušeností. Takže neváhejte a investujte do kvalitního vybavení své koupelny.