Orion váleček dřevo dekor d. 20/38 cm s kovovými stonky

Dřevěný váleček vtiskne vašim sušenkám i cukroví originální plastický vzor vinoucích se úponků v šíři 20 cm. Upečte si netradiční a rychle hotové sladké máslové sušenky, sýrové krekry nebo perníčky, které nemusíte zdobit polevou.

Ruku k dílu rádi přidají i malí pomocníci. Pochlubte se před svými hosty originálními a chutnými výtvory nebo úžasným marcipánovým dortem.

Před použitím jej lehce potřete stolním olejem, váleček se tak naimpregnuje a těsto se nebude lepit. Po použití mu rozhodně neuškodí umývání v teplé vodě se saponátem bez dlouhého namáčení, pak jej stačí opláchnout a nechat přirozeně uschnout.

Originální dekor v šíři 20 cm

Vyrobena je z tvrdého dřeva, proto je velmi odolná a dlouho vám bude sloužit. Její kovové stonky jsou připevněny pevně k válečku, takže se nemusíte bát, že by se vám těsto odrolilo nepravidelně.

Mnoho možností využití

Vaření a pečení může být zábava, pokud máte správné pomůcky. Vařit a péct sušenky s Orion válečkem dřevo dekor d. 20/38 cm může být hračkou a navíc vám nabízí mnoho možností využití. Svým hostům tak můžete podat originální cukroví, které jim zaručeně udělá radost.

Pro více informací a nákup navštivte www.naradi-cz.cz/produkt/orion-valecek-drevo-dekor-d-20-38-cm-stonky

Orion váleček dřevo dekor d. 20/38 cm s kovovými stonky

Nenechte se odradit přípravou cukroví, stačí k tomu málo a výsledkem budou originální a chutné sušenky, které si oblíbí celá rodina.