Pětidílná sada keramických misek Maxwell & Williams, rozměry 25/25/15 cm

Maxwell & Williams je značka, která se specializuje na výrobu kvalitního nádobí a kuchyňských doplňků. Jedním z nejzajímavějších produktů v nabídce této značky je pětidílná sada keramických misek s rozměry 25/25/15 cm.

MW WHITE BASICS SADA MISEK

Tento set misek je součástí kolekce MW White Basics, která vyniká svou stylovou jednoduchostí a nadčasovým designem. Misky jsou vyrobeny z kvalitní keramiky, což zaručuje vysokou odolnost a dlouhou životnost.

Jednotlivé mise jsou velmi funkcionalistické a perfektně se hodí pro přípravu těstovin, salátů, zeleninových směsí nebo různých polévek. Každá z misk má objem 500 ml a díky svému pěknému vzhledu a nadčasovému designu se skvěle hodí pro servírování jak na běžné rodinné večeře, tak i na slavnostní příležitosti.

Jak jsme již zmiňovali, misky jsou vyrobeny z kvalitní keramiky a mají velmi hladký povrch, takže jsou snadno čistitelné a nezanechávají žádné zbytky jídla.

NA TĚSTOVINY 5-TI DÍLNÝ

Tento set keramických misek je speciálně vyvinutý pro servírování těstovin. Kromě toho, že jsou misky funkční a praktické, jsou také velice dekorativní a navodí dokonalou atmosféru u stolu. Tuto sadu misek můžete snadno kombinovat s jinými produkty z řady MW White Basics a vytvořit tak dokonalý zážitek z jídla.

Set je dostupný na e-shopu CROSTA.

Závěr

Pětidílná sada keramických misek Maxwell & Williams s rozměry 25/25/15 cm je vynikající volbou pro každou kuchyni. Jejich nadčasový design a vysoká kvalita zajišťují spokojenost každého uživatele. Takže, pokud hledáte skvělé mise na servírování a přípravu jídla, nemusíte hledat dál – sada keramických misek od značky Maxwell & Williams vás nezklame.