Rohová sedací souprava CASSARA – levé provedení v barvě Poco 07


Rohová sedací souprava CASSARA

Levé provedení v barvě Poco 07

CASSARA

Rohová sedací souprava CASSARA je skvělou volbou pro ty, kteří hledají praktický nábytek. Prostorná sedací plocha a možnost rozkladu umožňují využít každý centimetr vašeho obývacího pokoje. Navíc nabízí úložný prostor, který vám ušetří místo a pomůže ukládat vaše věci efektivně.

Tento model má levé provedení, tedy umístění rozkládací části na levé straně sedací soupravy. Barva Poco 07 je moderní a elegantní volbou pro vaše interiéry. Sedací souprava je vyrobena z kvalitních materiálů, což zaručuje dlouhou životnost a spokojenost s nákupem.

Komfortní posezení

Kombinace pružin faliste a kvalitní PUR pěna zajistí, že budete sedět v měkkém a pohodlném sedu. Nebojte se proto přijmout pozvání ke společenským hrám, sledovat oblíbený film nebo jen tak odpočívat po náročném dni.

Rozkládací sedačka

Rozklad a úložný prostor

Rozklad sedací soupravy CASSARA je velice jednoduchý. Stačí stáhnout sedadlo a povysunout integrovaný lůžek. Takto získáte dvoulůžko o rozměrech 120 × 200 cm. Po složení navíc objevíte vyklápěcí úložný prostor, kde lze uschovat povlečení, polštáře, přikrývky nebo jiné věci, které vám jinak zbytečně zabíraly místo.

Vyklápěcí úložný prostor

Při výběru nábytku je důležité myslet na praktičnost a pohodlí. Rohová sedací souprava CASSARA splňuje oba tyto požadavky. Navíc se stane výrazným prvkem vašeho interiéru.

Pokud vás tato sedací souprava zaujala, najdete ji na Brega.cz.