Sada 2 moderních šedých barových židlí Actona Arosa pro dokonalou atmosféru posezení


Značka Actona

Současný design, který však pamatuje na minulost a bere si z ní to nejlepší. Taková je strategie dánské značky Actona, která tak ve svém nábytku kombinuje modernu s lehkými retro akcenty odkazujícími na to nejzajímavější, co severský design dosud přinesl. Actona se zaměřuje na kvalitu a inovace a snaží se navrhovat nábytek, který bude nejen krásný, ale i funkční a užitečný.

Šedé barové židle Actona Arosa

Chcete vyšperkovat svou jídelnu či kuchyni pomocí stylových barových židlí? Potom neváhejte a zvažte nákup sady 2 šedých barových židlí Actona Arosa. Tyto židle mají moderní design, který se hodí do každého interiéru. Vypadají skvěle nejen u kuchyňského pultu, ale i u vyššího stolu v jídelně. V kombinaci s dalším moderním nábytkem dodají prostoru punc eleganci a vkusu.

Kvalita a pohodlí

Sady 2 šedých barových židlí Actona Arosa jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a díky tomu jsou velmi odolné a pevné. Sedadlo a opěradlo jsou polstrované a potažené umělou kůží. Tato kombinace materiálů nejen že vypadá stylově, ale také zaručuje vysoký komfort při sedení. Židle jsou navíc vybaveny opěrkou nohou pro pohodlnější posezení. Tento detail vám umožní sedět na židli mnohem déle, aniž byste pociťovali bolest v nohou.

Montáž a údržba

Sady 2 šedých barových židlí Actona Arosa jsou dodávány v plně rozloženém stavu, proto vás čeká montáž. Naštěstí se vám to bude v nástrojích usnadněno, jelikož k židlím dostanete všechny nutné šrouby, matice a návody. Celá montáž by neměla trvat déle než 30 minut. Jakmile jsou židle sestavené, můžete si je v klidu užívat. Údržba židlí je velmi snadná, stačí občas otřít vlhkým hadrem a jsou jako nové.

Kde nakoupit sady 2 šedých barových židlí Actona Arosa

Je několik možností, jak se k těmto židlím dostat. Můžete je zakoupit přímo v obchodě s nábytkem, můžete si je objednat online nebo si o nich přečíst recenze na specializovaných internetových stránkách. Pokud se rozhodnete pro online nákup, doporučujeme využít srovnávače cen, jako je např. Srovnávač nábytku. Na těchto stránkách najdete nejen nejlepší cenu, ale také recenze zákazníků, kteří již tyto židle vlastní.

Závěr

Sady 2 šedých barových židlí Actona Arosa jsou skvělou volbou pro každého, kdo má rád moderní design a zároveň oceňuje kvalitu a pohodlí. Tyto židle jsou skvělým doplňkem jak do kuchyně, tak i do jídelny. Díky svým vlastnostem jsou naprosto univerzální a snadno se kombinují s dalším nábytkem. Vyberte si ještě dnes sady 2 šedých barových židlí Actona Arosa a užijte si je v plné síle.