Šedý koberec Universal Berlin Circles: Designový klenot pro moderní interiéry v rozměrech 120 x 170 cm

Kolekce Berlin od značky Universal představuje spojení moderního vzhledu a vysoké funkčnosti

Vysoce odolný polypropylenový koberec

Pro moderní interiéry hledající kvalitní a designový koberec je Šedý koberec Universal Berlin Circles tou pravou volbou. Tento polypropylenový koberec se totiž pyšní mimořádnou odolností proti skvrnám a vyblednutí i velmi dobrou elasticitou vláken.

Mimořádná odolnost proti skvrnám i vyblednutí

Skvrny a nároční klienti, to je pro Šedý koberec Universal Berlin Circles hračka

Koberec z kolekce Berlin od značky Universal je vyroben z polypropylenu, který je známý svou vysokou odolností proti skvrnám i vyblednutí. Díky tomu bude váš koberec vypadat jako nový po mnoho let.

Vysoce elastická vlákna pro maximální pohodlí

Koberec, na kterém se budete cítit královsky

Díky velmi dobře elastickým vláknům bude váš koberec Universal Berlin Circles dokonale odolný proti opotřebení a budete se na něm cítit jako král. Vlákna se totiž rychle a snadno vrátí do původního tvaru, a to bez ohledu na to, jaký tlak je na něj vyvíjen.

Koberec, který si zaslouží být středem vašeho interiéru

Zajímavý design, který zaujme každého návštěvníka

Když hledáte designs koberec, který dokáže zaujmout všechny vaše návštěvníky, je Šedý koberec Universal Berlin Circles tou pravou volbou. Jeho zajímavý design v kombinaci s vysokou kvalitou materiálu a dokonalou funkčností ho činí ideálním kouskem pro každý moderní interiér.

Šedý koberec Universal Berlin Circles

Pojďte si užít jedinečnou krásu Šedého koberce Universal Berlin Circles a zútulnit svůj interiér s designovým klenotem. Objednat si ho můžete na www.brega.cz.