Skříň DONGOLA 2 v dubu sonoma – dokonalé uložení Vaší módy


Popis produktu

Skříň s posuvnými dveřmi je ideálním řešením pro ty, kteří hledají prostornou a přitom designově povedenou skříň na své oblečení a další módní doplňky. Skříň DONGOLA 2 v dubu sonoma s kouřovým zrcadlem se stane dominantou každého kuželky a zároveň v ní dokonale a prakticky uložíte Vaši módu.

Rozměry a materiál

Skříň DONGOLA 2 má rozměry (šxvxh) 203 x 215 x 61 cm a je vyrobena z kvalitního materiálu LTD (lamino). Tento materiál zaručuje dlouhou životnost a vysokou odolnost skříně proti poškození a opotřebení.

Dodání a záruka

Skříň DONGOLA 2 je dodávána v demontu, což umožní snadné transportování do Vaší domácnosti. Po dodání stačí skříň sestavit dle jednoduchých návodů v přiloženém manuálu. Na tento produkt dostanete 24 měsíců záruku, takže si můžete být jisti, že investujete do kvalitního a spolehlivého zboží.

Nečekejte a objednejte si tuto krásnou skříň ještě dnes na stránkách www.esrom.cz a dopřejte Vaší módě dokonalé uložení!

Závěr

Skříň DONGOLA 2 v dubu sonoma s kouřovým zrcadlem je krásným a praktickým doplňkem každého bedroomu. Její prostornost a kvalitní materiál zaručují dlouhou životnost a spolehlivost. Skříň DONGOLA 2 je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí mít svoji módu vždy po ruce a zároveň dbají na designovou eleganci.