Skvělý pomocník do koupelny – Šedý kelímek na kartáčky Wenko Candy

Jednou rukou šmátráte po kartáčku, druhou hledáte zubní pastu, a po očku pátráte aspoň po jedné gumičce do vlasů. Poznáváte se trochu? Uspořádejte si svou koupelnu tak, abyste ráno i ještě rozespalí přesně věděli, kam sáhnout.

O značce:

Zorganizovaná domácnost = spokojená rodina ♥

Nevěříte? Značka Wenko vás hravě přesvědčí.
Uspořádaná koupelna znamená více času ty, s kterými vám je nejlépe.

Mistr pořádku, Wenko, patří mezi odborníky na úklid. Je to profík na praktické vychytávky do domácnosti, které vám usnadní bydlení.

Kelímek na kartáčky, ale nejenom:

Šedý kelímek na kartáčky Wenko Candy vám uspoří spoustu prostoru v koupelně. Díky své speciální konstrukci si do něj umístíte kromě kartáčků na zuby také zubní pastu, holicí strojek, tělové mléko nebo gumičky do vlasů. Hledejte všechno na jednom místě!

Jakým způsobem vám kelímek usnadní život?
Tento šedý pomocník je naprosto geniální. Na první pohled může vypadat jako obyčejný klasický kelímek na kartáčky, ale jeho vnitřek skrývá spoustu překvapení. Úložné prostory v něm jsou navrženy tak, aby do nich skutečně stanuly všechny potřebné koupelnové věci. Díky tomu si můžete uspořádat prostor nad umyvadlem tak, aby byl pro vás co nejpraktičtější.

Grafický design na vysoké úrovni:

Kelímek na kartáčky Wenko Candy se může pochlubit skvělým designem. Kombinace šedé a bílé barvy působí velmi moderně až minimalisticky. Kelímek krásně zapadne do každé koupelny. Jde o praktickou a stylovou výtvarnou novinku, která rozhodně nezklame.

Pokud se chystáte na dovolenou, klidně si kelímek na kartáčky vezměte s sebou. Díky jeho kompaktnosti se vejde kamkoliv.

Co dalšího od Wenko v koupelně najdete?
Wenko nabízí široký výběr doplňků do koupelny. Například držák na toaletní papír nebo hydratační lahvičku. Nahlédněte na eshop na adresu www.naradi-cz.cz/produkt/sedy-kelimek-na-kartacky-wenko-candy, kde najdete plný sortiment a určitě si vyberete i pro sebe.

Ještě jednou připomínáme, že dobře uspořádaná koupelna je klíčem k vašemu maximálnímu pohodlí. Skvělou investicí se stává právě šedý kelímek na kartáčky Wenko Candy, který je nejen praktický, ale i stylový. Pokud zrovna nejste fanoušky šedé, určitě si vyberete z poněkud větší nabídky. Zkuste zorganizovat svou koupelnu už dnes a uvidíte, jak se vám skvěle bude ráno probouzet.