Stolek Irys od GAB: Synergická kombinace černého matu a řemeslného dubu

Stolek Irys od GAB představuje skvělou kombinaci moderního designu a kvalitní řemeslné práce. Stůl je ideální jako doplněk k obývacímu pokoji nebo pracovně a svými rozměry i velkou úložnou kapacitou doplní každý interiér. Právě úložný prostor patří mezi hlavní výhody tohoto stolku od GAB. Dveře i zásuvky se zavírají po jemném nárazu díky systému soft close.

Vlastnosti stolku Irys

Materiál: laminovaná deska

Okraj: zesílený ABS

Tloušťka nábytkové desky: 16mm/32mm

Výška: 40 cm

Šířka: 90 cm

Hloubka: 60 cm

Stůl Irys nabízí moderní design a funkčnost, která ocení nejen milovníci technologických gadgetů. Protože kdo by nechtěl po ruce skladný stolek s funkcí nabíjení mobilního telefonu nebo kapesního počítače.

Zmíněný systém soft close zajistí tiché a jemné zavírání dveří i zásuvek. Díky válečkovému vedení v zásuvkách se při manipulaci s předměty v úložném prostoru stolku nezadrhávají a snadno se vysunou.

Design a materiál

Jak již bylo zmíněno, stůl Irys je skvělým kouskem pro moderní interiéry. Hlavním lákadlem stolku je jeho kombinace černého matu a řemeslného dubu. Tyto dva materiály vytvářejí synergickou kombinaci, protože se navzájem doplňují a posilují.

Laminovaná deska s povrchem připomínajícím dřevo, poskytuje zázemí pro konání sledovaných akcí s prostředíem v kterém se člověk nachází. Kombinace různých moderních materiálů s klasickými dřevěnými dekoracemi vytváří samozřejmě harmonický celek.

V případě, že byste si chtěli pořídit tento stůl do vašeho domova, nemusíte nikam chodit. Díky odkazu https://www.kupsinabytek.cz/produkt/gab-stolek-irys-cerny-mat-remeslny-dub si ho objednáte pohodlně online a bude k vám doručen až domů.

Závěr

Stůl Irys od GAB je tedy ideální řešení pro všechny, kteří hledají praktický a moderní nábytek. Váš interiér zkrátka ochudíte, pokud si ho nevyberete. Navíc bude sloužit jako dokonalý doplněk všem, kteří kladou důraz nejen na kvalitu, ale také na vzhled.

Obývací pokoj s deskou na počítač, na stole leží kniha a skleněná miska s ovocem

Stůl Irys s funkcí nabíjení mobilního telefonu