Světle šedá rozkládací rohová pohovka Miuform Charming Charlie L – recenze pravého rohu


Světle šedá rozkládací rohová pohovka Miuform Charming Charlie L – Recenze pravého rohu

Miuform Charming Charlie je pohovka, která vás okouzlí. Tato pohovka je totiž elegantní a zároveň velmi praktická. Zajímavým funkčním prvkem je například postranní kapsa, díky které budete mít vše potřebné vždy při ruce.

Funkčnost a využití

V případě potřeby se dá tato pohovka také jednoduše rozložit na pohodlné lůžko pro 2 osoby. Tím se stává ideálním řešením nejen pro obývací pokoje, ale i pro přespání hostů při nečekané návštěvě.

Design

Design v decentním Skandinávském stylu dodává pohovce nadčasovou eleganci. Společně s příjemným textilním potahem tak vytváří kousek nábytku, který jen tak nevyjde z módy a bude se hodit do každého interiéru.

Miuform Charming Charlie pohovka

Světle šedá barva potahu je velmi oblíbená právě kvůli své univerzálnosti. Ať už máte interiér v jakémkoliv stylu, tato barva do něj skvěle zapadne.

Rozměry

Přestože je pohovka velmi prostorná, je poměrně kompaktní a nezabere tak příliš místa. Rozměry jsou následující: šířka 230 cm, výška 85 cm, hloubka 160 cm.

Pohovka se skládá z pravého rohu, který je ideální pro leváky, kteří si mohou položit nohy na zvýšenou část rohu. Na trhu samozřejmě existuje i levý rohový model pro praváky.

Rozložená Miuform Charming Charlie pohovka

Odkaz na nákup

Pokud jste se rozhodli pro tento nádherný kus nábytku, můžete si ho zakoupit na bestnabytek.cz. Cena za tento skvělý kousek nábytku je přijatelná a jistě stojí za investici.

Miuform Charming Charlie L je rohová pohovka, která zaujme svým designem i praktičností. Rozkládací mechanismus umožňuje výrobu pohodlného lůžka pro 2 osoby. Světle šedá barva je velmi univerzální a hodí se do každého interiéru. Pokud si chcete pořídit tuto krásnou pohovku, klikněte na odkaz výše.