Světle šedý sedací vak pro děti The Brooklyn Kids Funny Bunny – originální a pohodlná volba pro každý pokoj

Hravý sedací vak The Brooklyn Kids v designu králíčka si jednoduše zamilujete Vy i vaše děti. Tento sedací vak má spoustu využití a zároveň se snadno přemisťuje, což znamená, že jej lze použít i v obývacím pokoji nebo i v oblíbeném koutě v dětském pokoji.

Netoxické hygienické kuličky pro zdraví dětí

Náplň tvoří 100% netoxické hygienicky certifikované kuličky, u kterých Národního hygienický ústav potvrdil, že odpovídají aktuálním bezpečnostním normám a nebudou žádným způsobem nepříznivě ovlivňovat lidské zdraví a životní prostředí. Je pro vás důležité, aby produkty, které dáváte svým dětem, nebyly zdraví škodlivé. S tímto sedacím vakem si můžete být jisti, že vaše děti se dotýkají bezpečného materiálu.

Snadno udržovatelný a udržovatelný sedací vak

Velkou výhodou je odnímatelný potah. Pytel je totiž vybaven vnitřním přídavným sáčkem obsahujícím polystyrenové granule. Znamená to tedy, že potah můžete prát na 30 stupňů v jemném programu a udržovat sedací vak čistý a svěží. Potah nesušte v sušičce. Díky této výhodě může sedací vak sloužit vašim dětem dlouho a snadno se udržovat. Už nemusíte mít obavy z oděru materiálu, protože ho jednoduše vyprášite a odnesete pračce.

Sedací vak The Brooklyn Kids Funny Bunny

Tento krásný světle šedý sedací vak The Brooklyn Kids Funny Bunny lze zakoupit na stránkách www.nabytekprozivot.cz. Buďte originální a nenechte si ujít tak krásný a pohodlný doplněk, který udělá radost nejen vašim dětem, ale celému rodině.