Vintážní zelený truhlíkový obal na květináč – stylově ozdobte svůj byt


Vintážní zelený truhlíkový obal na květináč

Stylově ozdobte svůj byt

Kovový obal na květináč ve tvaru truhlíku je nejen praktický, ale také dekorativní doplněk do interiéru. Zaujme svým dekorem lučního kvítí a vintage optikou v zelené barvě.

Praktický a stylový doplněk do interiéru

Obal na květináč je vhodný do bytu či na terasu a dodá Vašemu prostoru zcela nový rozměr. Kovový obal na květináč je vyroben z kvalitního materiálu, který zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost. Zelená barva s potiskem lučního kvítí pak dodá Vašemu interiéru nevšední styl.

Robustní a praktický materiál

Kovový obal na květináč je vyroben z kvalitního materiálu, který zajišťuje pevnost a odolnost proti mechanickému poškození. Vnitřní rozměr obalu má průměr 17 cm a výšku 15 cm, díky čemuž můžete vložit do obalu větší květinový závěs nebo květinu v květináči.

Dekorativní prvky

Obal na květináč disponuje dekorativními prvky v podobě květinového motivu, díky čemuž zaujme nejen svou praktičností, ale i svým vzhledem. Vintage optika v kombinaci s květinovým motivem dodá Vašemu interiéru nevšední styl.

Jak na to?

Stránka https://www.brega.cz/produkt/obal-na-kvetinac-tvar-truhlik-vintage-zeleny nabízí snadný nákup výše popsaného produktu. S dostatečným množstvím vody a kvalitním substrátem pro rostliny si můžete do obalu nasadit libovolnou květinu a těšit se z krásného přírodního doplňku, který zároveň vytvoří krásnou atmosféru v interiéru!

Truhlíkový obal na květináč