Zahradní klenot: Exotická dřevěná židle Caldo od Exotanu


O PRODUKTU

Stylová zahradní dřevěná židle CALDO od holandské značky nádherného nábytku EXOTAN je krásným doplňkem pro každou zahradu, terasu či balkón. Jedná se o židli s celodřevěným provedením, který je velmi odolný proti nepříznivým venkovním vlivům.

Židle má 4 decentní dřevěné nohy, které jsou navzájem propojeny dalšími laťkami. Nohy přecházejí v sedák, který má stejně jako opěrka tvar mřížky z tenkých dřívek teakového dřeva. To se vyznačuje vysokou odolností a jednoznačně je to jeden z nejčastěji používaných druhů dřeva pro venkovní prostory. Sedák je opatřen černou textilní látkou, která je velmi pohodlná a příjemná na dotyk.

Tato dřevěná židle je ideální pro použití v kombinaci s jídelním stolem ze stejné série a dřeva exotického teaku, takže vytvoříte nádherný zahradní set. Židle CALDO je velmi moderní, zároveň však v tradičním provedení, které nevyjde z módy. Krásnou atmosféru vytvoří na vašem balkoně, terase či zahradě a dopřeje vám pohodové chvilky na čerstvém vzduchu.

S čím ladit

Židle CALDO je velmi snadno kombinovatelná a lze ji snadno sladit se stávajícím zahradním nábytkem. Krásně vypadá v kombinaci s dřevěnými stolky nebo křesly, ale i s modernějším kovovým nábytkem. Nezapomeňte se podívat na další produkty od značky Exotan na https://www.interierio.cz/produkt/exotan-zahradni-drevena-zidle-caldo-r350ctbfsc.

Klady a zápory

Proč si vybrat tuto zahradní dřevěnou židli značky Exotan? Zde jsou některé její klady:

  • Stylový design – moderní, ale tradiční design, který vydrží módní trendy
  • Krásné zpracování – u Exotanu vždy najdete prvotřídní zpracování bez kompromisů
  • Kvalitní materiál – teakové dřevo je jedním z nejodolnějších dřevin na světě a perfektní pro použití venku
  • Kombinovatelnost – snadno se přizpůsobí existujícímu zahradnímu nábytku

Jedná se v podstatě o dokonalou židli, takže nepřekvapuje, že nejsou zápory.

Technická specifikace

  • Materiál židle: teakové dřevo
  • Barva židle: světle hnědá
  • Povrchová úprava: olej
  • Rozměry vxdxh: 107x59x65 cm

Montáž a péče

Montáž židle vyžaduje trochu manuální práce, ale to je dobré, protože umožňuje, aby byla židle pevná a stabilní. Pokud chcete udržet židli v perfektním stavu, mus